עד 40% הנחה על כל השטיחים

זה הזמן להתחדש בשטיח מפנק לבית

השאירו לנו פרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

  עד

  60%

  הנחה

  קנה עכשיו >

  שטיח לחדר של ילדכם קונים רק בהוגה שטיחים!

  הילדים שהיו פעוטות הופכים כבר לילדים וזה הזמן לחדר משחקים חדש בבית. המטרה של חדר המשחקים הוא שילדי הבית ישחקו ביחד וכך יוכלו להיות בקשר טוב שישפיע עליהם לטווח ארוך ולגדול כאחים שמסתדרים היטב. הילדים סיר הניח ישחקו וירוצו הרבה על הרצפה, אז חשוב שהיא תהיה נוחה. לכן, שטיח לחדר המשחקים הינו הכרחי ביותר. אם אתם גרים בצפון הארץ ומחפשם חנות שטיחים, תמו החיפושים, כי הוגה שטיחים היא החנות המושלמת בשבילכם. עם מגוון ענק של שטיחים המתאימים למגוון סוגים של חדרים אין ספק שתמצאו את השטיח המושלם לחדר המשחקים בביתכם.

  שטיח קונים רק בהוגה שטיחים

  אצלו בהוגה שטיחים תוכלו למצוא מגוון שטיחים! השטיחים מגיעים במגוון דגמים כמו שטיחי כותנה, שטיחי קינג דויד, שטיחים בעבודת יד ועוד. השטיחים יכולים להיות דקים או עבים, חלקים או בעלי ציורים ועיטורים מיוחדים, בעלי צבעים שונים, צורות מגוונות ומרקמים מגוונים. מלבד שטיחים מסוג זה, תוכלו למצוא שטיחים המיועדים לחדר השינה של הילדים, שטיחים לסלון, שטיחים לחדר האמבטיה ועוד. בזכות מגוון השטיחים העצום שלנו, טווח המחירים הינו גדול, תוכלו לקנות אצלנו שטיחים זולים ובנוסף שטיחים יוקרתיים. יש לציין, שככל שהשטיח יותר מושקע ומחומרים מאיכות גבוהה, אך השטיח יהיה יקר יותר, כלומר המחרים לגמרי תואמים את איכות השטיח. כמוכן, תוכלו לקנות את השטיח בחנות שלנו בחיפה או און ליין.

  מי אנחנו הוגה שטיחים

  הוגה שטיחים היא חנות שטיחים המנוהלת על ידי סף חליל, בן 24 בלבד אך כבר מוביל חנות שטיחים בעלת מגוון רחב של שטיחים וכמובן מהחנויות המובילות בתחום בארץ. סף חליל הינו דור שני לבעלי חנויות שטיחים, כך שאת כל ניסיונו למד מאבא שלו מאז שהוא זוכר את עצמו. בזכות מגוון השטיחים העצום, מגוון הצורות, ההדפסים והצבעים של השטיחים, היעודים הרבים, מאות הלקוחות המרוצים, השירות הבלתי מתפשר וכל זה במחירים מעולים, אין ספק שהוגה שטיחים היא החנות המובילה בצפון לשטיחים. אז למה אתם מחכים? כנסו לאתר והתרשמו מהשטיחים!